Brūni konkūra segli, zirgam pielāgoti

Aija Pope par Kieffer konkūra seglu modeli "Koof AT"

Liels paldies Reinim, Zanei un Marei par jaunajiem Kieffer segliem un izcili mīksto Ultrasoft vēderjostu. Tā ir lieliska sajūta, kad zirgam uzliec speciāli pielāgotus seglus, mūsu gadījumā izvēlējāmies brūno Koof AT modeli. Visiem iesaku, ir to vērts!

Melni Kieffer Piet iejādes segli, zirgam pielāgoti
Dagnija Druva par Kieffer iejādes seglu modeli "Piet"

Esmu ļoti apmierināta ar Kieffer segliem! Der zirgam un arī man pašai. Jāsaka, ka arī iepriekš esmu jājusi Kieffer seglos un varu teikt tikai to labāko. Iepriekšējie segli manam zirgam Luvram puslīdz derēja, bet tikai kopā ar zemseglu paliktni. Luvrs nespēja pietiekoši atbrīvot muguru, pleca daļu un parādīt plašākas gaitas. Mani uzrunāja iespēja sadarboties ar Reini Rudzīti un Kieffer, lai pasūtītu Luvram piemērotus seglus. Ņemot vērā zirga muguras mērījumus un īpatnības, Kieffer ieteica seglus ar “drop panel” pēc tam atlika atrast man ērtākos seglus no piedāvātā klāsta – izvēlējāmies Kieffer Piet modeli. Tagad zirgs ir atbrīvotāks ar jaunajiem segliem, prieks stradāt treniņos un redzēt pozitīvos uzlabojumus. Citiem iesaku izmantot šo iespēju un uzdāvināt zirgam to labāko – kvalitatīvus seglus, kas der gan zirgam, gan jātniekam!
Melni Kieffer Ascona iejādes segli, zirgam pielāgoti

Antra Cukermane par Kieffer iejādes seglu modeli "Ascona"

Man patika iegādes atmosfēra, ka bija pieejami iesēšanās segli, kurus izmēģināt jāšus. Ascona modeli gan veiksmīgi pasūtījām arī bez visa izmēģinājuma.

Šie segli ir ļoti ērti gan jātniekam, gan zirgam. Tieši tādi, kādus ar meitu bijām iedomājušās. Paldies par iespēju iegādāties!

Melni Kieffer Lusitano Evo iejādes segli, zirgam pielāgoti

Aiga M. par Kieffer iejādes seglu modeli “Lusitano Evo“

Ar iejādes seglu pirkumu esmu apmierināta, izvēlējos šim modelim dubulto ādu un Exclusive karkasu, kuru nepieciešamības gadījumā var operatīvi sašaurināt vai paplašināt.

Kopš jāju šajos seglos, mana trenere ir paslavējusi arī uzsēdi, jo tā kļuvusi labāka.

Melni konkūra segli, zirgam pielāgoti

Diāna L. par Horse & Passion konkūra seglu modeli "Passion 2"

Ar segliem esmu apmierināta, jāju vidēji 4 reizes nedēļā. Seglu spilveni ir mīksti, regulāri kopjot, seglu āda izskatās lieliski. Bet ceļu blokus, atkarībā no treniņa veida, var ērti novietot, kur nepieciešams.

Apmierināja arī seglu cena un iespēja tos izmēģināt pirms iegādes. Iespējams, ka gribētos mīkstāku seglu sēdekli, kā arī lietošans laikā novēroju nelielus nobrāzumus tur, kur vēderjosta stiprinās pie seglu siksnām.

Melni konkūra segli, zirgam pielāgoti

Iveta Ēdolfa par Horse & Passion konkūra seglu modeli "Passion 2"

Segli tika mērīti un taisīti speciāli manam zirgam Lotusam – labi der, ir pietiekami mīksti un kvalitatīvi. Manuprāt, cena atbilst kvalitātei, kā arī ļoti noderīga bija bezprocentu līzinga iespēja.

Kvalitāte ādai patiešām laba, jo rūpīgi kopjot, pēc pusotra gada intensīvas jāšanas nav nekādi skrāpējumi, nodilumi vai nobrāzumi. Pluss ir maināmie bloki, kurus var pārvietot pēc vajadzības.